Замовити зворотній дзвінок
x
Ім'я Телефон Питання


Мы рекомендуем

M.T.M. S.r.l. - італійське підприємство, розташоване в м.Кераско (провінція Кунео), яке є власником торгової марки BRC Gas Equipment. M.T.M. - один з лідерів у світовому виробництві і продажу установок для переобладнання транспортних засобів на скраплений газ і метан.

 

Розвиток M.T.M. - BRC Gas Equipment, заснованого в 1977 році, зазначено особливим динамізмом: за такий короткий період підприємство стало одним з основних у виробництві систем по використанню альтернативних видів палива для транспортних засобів.


Після початкової стадії росту, пов'язаної з випуском мультиклапанів, в 80-х роках на підприємстві було налагоджено випуск повного спектру компонентів для систем скрапленого газу та метану, що вивело M.T.M. - BRC Gas Equipment на авангардні технологічні позиції. Це дозволило в 1991 році випустити першу електронну систему карбюрації, а в 1996 - першу італійську систему газової інжекції скрапленого газу та метану.

 

На сьогоднішній день постійно зростаючий колектив підприємства налічує 250 осіб, задіяних в трьох виробничих центрах загальною площею 29 000 кв. м. Торгова марка BRC твердо займає значущу позицію на італійському і міжнародному ринку завдяки дистриб'юторській мережі, що складається з понад 100 представників і агентів в більш ніж 60 країнах світу.

 

Двадцятип'ятирічний досвід роботи, постійні дослідження та експерименти в галузі технічних новинок, особливу увагу до післяпродажного обслуговування та технічної допомоги, навчання установників дозволяють М.Т.М. користуватися заслуженою повагою у операторів даного сектора і у користувачів обладнання BRC Gas Equipment.


Компанія надає офіційну гарантію на обладнання на строк до 3 років або на пробіг до 200 000 км.

Комплекти обладнання BRC, які ми використовуємо:


 


Польська компанія LPGTECH має великий досвід в проектуванні авто-газових контролерів і аксесуарів для переобладнання авто на газ.


LPGTECH займається розробкою і вдосконаленням комплексного обладнання для переоснащення автомобільного транспорту на пропан-бутанові, газодизельні і метанові системи.

Опції контролю за правильною установкою і роботою газового обладнання авто дають можливість відслідковувати стан всієї газової системи. Програми компанії LPGTECH ідеально працюють з новітніми видами контролерів бензинових двигунів. Компанія надає офіційну гарантію на своє обладнання терміном на 1 рік або 100 000 км пробігу.

Особливості розробок компанії LPGTECH:


- кожна авторська розробка компанії перед впровадженням піддається ретельному тестуванню і перевірці в екстремальних умовах
- всі технології запатентовані, а це - гарантія безпечної та довговічної роботи обладнання


LPGTECH завоювала довіру автомобілістів по всьому світу і постійно займається вдосконаленням всієї лінійки своєї продукції: систем електроніки, термопластікових трубок, газових форсунок, аксесуарів для налаштування і експлуатації обладнання.