Замовити зворотній дзвінок
x
Ім'я Телефон Питання


Тонування скла

ТОНУВАННЯ СКЛА. ТОНУВАННЯ ЛОБОВОГО СКЛА, ЗАДНЬОГО, БІЧНИХ СТЕКОЛ

Наша компанія надає послуги з тонування стекол автомобіля. Всі роботи проводяться із застосуванням сучасних технологій, якісних матеріалів і дотриманням встановлених правил і законів.

Тонування скла дозволяє вирішувати одночасно кілька завдань.

Поліпшується зовнішній вигляд автомобіля.

Завдяки тонування скла можна додати мавтомобілю додатковий шарм і привабливість, підкреслити особливості екстер'єру. При комбінованому тонуванню стекол автомобіля можна додати машині абсолютно особливий унікальний вигляд, виділити її з потоку сірих і чорних авто, що роз'їжджають по столичних вулицях. Тонування скла робить авто більш комфортним.

 

Автовласник відчуває себе в безпеці, захищеним від сторонніх цікавих і недружніх поглядів. Тонування скла створює в салоні певну камерну атмосферу, відчуття затишку і безпеки. Захист від яскравого сонячного світла. Завдяки тонуванню скла зменшується напруга очей водія, що викликається яскравим сонячним світлом, відбитим від снігу та іншими джерелами яскравого світла. Захист матеріалів від вигорання.

Так як тонування скла зменшує проникнення світла всередину салону, то матеріали обшивки, панелі та ін. менше схильні до вигоряння, довше зберігають первинний вигляд. Завдяки тому що тонування стекол забезпечує менше нагрівання салону автомобіля, зменшується необхідність в інтенсивному кондиціонуванні і як наслідок з'являється значна економія пального.

 • Тонування скла автомобіля підвищує безпеку
 • Плівка, яка використовується для тонування скла запобігає розсипанню скла при аварії, не дозволяє уламкам обсипатися всередину салону і травмувати водія і пасажирів.

 

Тонування люків і фар

 

 

Плівки для тонування

 

Крім ступеня проникності іншим важливим аспектом при тонування скла є якість застосовуваної плівки. Плівка низької якості може не тільки погіршити зовнішній вигляд авто, але і не зможе забезпечити безпеку при аварії. Консистенція плівки не досить міцна і вона може бути просто розрізана уламками, якіобсиплятьсяв салон і травмують людей.

Неякісна плівка через якийсь час здатна утворювати бульбашки на поверхні. Справитися з такими бульбашками дуже важко, а часом і зовсім неможливо. Проколювання і відсмоктування повітря з бульбашок шприцом, їх розкриття ножем і приклеювання клаптів розрізу не тільки порушують цілість тонувального покриття, погіршують зовнішній вигляд, а і виявляються лише тимчасовим заходом.

Через якийсь час утворюються нові бульбашки на цьому ж місці або по сусідству. При різкому перепаді температур, які дуже характерні для нашого клімату, плівки можуть тріскатися і розповзатися в сторони від тріщини.

Єдиним радикальним способом усунення цих неприємностей є видалення неякісної плівки і повторне тонування стекол автомобіля вже якісним матеріалом. У нашому центрі застосовуються тільки якісні плівки. Такі плівки не тільки привабливі і лягають на поверхню скла щільно, без похибок, але і не бояться температурної агресії.

Якісна плівка володіє антивандальними властивостями. Подряпати її іноді важче, ніж лакофарбове покриття кузова машини. Якісні матеріали прекрасно справляються з вимогою забезпечення безпеки. Навіть якщо хулігани захочуть проникнути в салон шляхом розбивання скла, то зробити це буде вже важче. Після удару потрібно буде ще розібрати монолітний лист, який представляє собою безліч дрібних фрагментів, які залишаються склеєними плівкою.

 • Стійкість до впливу агресивного навколишнього середовища (ультрафіолет, перепади температур, велика вологість);

 • Гладка поверхня без проблемних зон;
 • Естетичний вигляд Вашого автомобіля;
 • Палітра тонувальної плівки величезна і Вам не важко буде підібрати гармонійний колір для авто;

Готуючи відповідь на питання: «Для яких цілей потрібне тонування», скажемо наступне:

 • Дбайливе ставлення до зору водія в поєднання із забезпеченням більшої концентрації на дорозі;
 • Захист від пошкодження уламками скла в разі дорожньо-транспортної пригоди;
 • Додаткова міра захисту майна, що знаходиться в салоні автомобіля.

Все, що потрібно знати про тонування

Тонування скла автомобіля - це досить трудомісткий процес, який включає дії професіоналів відповідно до встановленої технології по нанесенню спеціальної плівки. Дотримання технологічного процесу з нанесення даної плівки розуміє під собою виконання наступних вимог:

Робота з нанесення тонувальної плівки повинна здійснюватися в добре освітленому і чистому приміщенні, з метою виключення осідання пилу на склі або плівці;

Попередньо скло повинно бути оброблені спеціальними хімічними засобами від різного роду забруднень за допомогою механічних інструментів;

Маємо враховувати параметри поверхні, що тонується і технічні властивості плівки, щоб уникнути проблем в процесі нанесення;

Після нанесення тонувальної плівки використання склопідйомників (в теплу пору доби - до 5 днів, в зимовий - до 7 днів) не рекомендується з метою кращого зчеплення плівки з поверхнею.

Тонування автомобіля може проводитися без зняття обшивки за допомогою підготовки спеціальних шаблонів для нанесення. Виготовлення таких шаблонів здійснюється на місці нанесення за допомогою спеціальних ножів без пошкодження поверхні скла.

На сьогоднішній день існують наступні види плівок:

 • неметалізовані (фарбований поліестер);
 • металізовані (фарбований поліестер з додаванням металу);
 • спатерні (металізовані дорогоцінними металами).

На перший погляд ніякої відмінності цих плівок Ви не побачите, але час все розставить на свої місця, у плівок різна видимість з салону, швидкість вигоряння і захист салону від нагрівання.

Деякі водії намагаються провести цю процедуру самостійно. Але неправильний вибір плівки і некоректне її нанесення призводить до того, що плівка лягає неправильно, здувається, ламається, під плівку забивається пил, бруд і, в підсумку, таке тонування не робить автомобіль краще. Не намагайтеся економити на своєму автомобілі, краще зверніться до професіоналів.