Замовити зворотній дзвінок
x
Ім'я Телефон Питання


Пристрої автозапуску двигуна

Спеціальний пристрій, здатний запустити двигун по команді, в певний час або при зниженні температури до встановленого мінімуму називається модуль автозапуску двигуна, або автозапуск без сигналізації. Цей пристрій дуже надійний, простий в експлуатації і не вимагає ніяких спеціальних навичок. Єдине, що потрібно - встановити на пульті управління режим роботи і автозапуск двигуна без сигналізації до Ваших послуг.

На ринку досить багато подібних пристроїв вітчизняного та іноземного виробництва. Вони розрізняються за функціональностю та ціною, але головні функції - автоматичний запуск двигуна на відстані і його прогрів, виконують всі. У більш дорогих моделей передбачена функція прогрівання не тільки двигуна, а й, в залежності від пори року, автоматичного обігріву або охолодження салону автомобіля. Деякі пристрої випускаються, як окремі GSM Модулі (StarLine M21, StarLine M31, SOBR-ARS 202) так і окремі сигналізації з автозапуском, останні на ринку зустрічається найчастіше.

Залежно від обраного пристрою, управління може здійснюватися кількома способами: з пульта дистанційного керування (таблетки), мобільного телефону, що працює в стандарті GSM. До того ж, модуль автозапуску двигуна може активуватися автоматично - якщо попередньо запрограмувати момент запуску при охолодженні мотора до певної температури.

Фахівці рекомендують для вашого авто установку сигналізації з автозапуском двигуна. В умовах непередбачуваних змін погоди, коли дрібний дощ з вечора, морозним ранком перетворює авто в зледенілий монумент вашої нерішучості, установка сигналізації з автозапуском - найбільш оптимальний варіант щоб зберегти, як мінімум, ваш час і нерви.

Автозапуск двигуна відбувається за допомогою пристроїв дистанційного прогріву двигуна без участі водія. Ці пристрої призначені для роботи з бензиновими і дизельними двигунами, а також з АКПП І МКПП. Пристрій програмується на включення за допомогою:

 • додаткового каналу автомобільної сигналізації;
 • таймера;
 • вбудованого термостата;
 • вбудованого таймера інтервалів.

Всі пристрої автозапуску двигуна програмуються таким чином, що при недотриманні, як мінімум однієї умови безпечної роботи, вони зупиняють двигун. Тому розповіді про "раптово поїхала машина з МКПП" - не більше, ніж вигадка. Автозапуск не вмикається при включеній передачі.

Сигналізація оснащується все більшою кількістю функцій, полегшуючи власнику автомобіля процес експлуатації, і одночасно гарантуючи безпеку і комфорт цього процесу. Саме тому, сигналізація з автозапуском сьогодні стає все більш актуальною і затребуваною. Ті, хто спробував установку сигналізації з автозапуском, вже ніколи не відмовляться від неї.

Які переваги сигналізації з автозапуском?

 • забезпечує дистанційний запуск двигуна будь-якого типу палива і трансмісії;
 • автозапуск проводиться в задані інтервали часу, або в конкретно визначений час;
 • автозапуск може проводитися при падінні напруги в АКБ, або при зниженні температури двигуна нижче заданої

Завдяки цим функціям взимку ви сідаєте в прогрітий автомобіль, не воюючи з заледенілими дверима, а влітку ви сідаєте в охолоджений салон, не обливаючись потом в очікуванні. Також, вона ніколи не дасть розрядитися Вашому акумулятору, а двигуну не дасть перетворитися в крижинку, який вранці не зможе прокрутити навіть найпотужніший стартер.

Автосигналізації останнього покоління врахували недоліки своїх предків, і тепер дозволяють задіяти функції «програмної нейтралі» і «охорона при включеному запалюванні», коли «кінцевики» на двері, капот і багажник, а в деяких комплектах - датчик руху автомобіля, продовжують виконувати свої функції.

Установку автозапуску двигуна рекомендується довірити фахівцям, так як при монтажі пристрою, особливо якщо він буде працювати в комплексі з автомобільною сигналізацією, доведеться встановити додаткове обладнання - наприклад, обхідник штатного іммобілайзера. Звичайно, можна спробувати зробити монтаж модуля автозапуску двигуна самостійно, але ніхто не дасть гарантії, що після установки пристрій буде працювати нормально, а втручання в бортову електропроводку не закінчиться коротким замиканням.

1. Дистанційний запуск з пульту

Установка проводиться на базі автосигналізації Pandora LX 3257, без підключення зон охорони, блокувань, датчиків і т.д.
Після установки даної системи Ви зможете:

 • Запустити двигун після натискання кнопки, на пульті управління. Натиснули кнопку і двигун буде запущений на певний час, яке можна завжди продовжити.
 • Запрограмувати автозапуск на певний час. Наприклад, ви можете запрограмувати автозапуск щодня на 7-45 ранку. До 8-00 автомобіль зігріється і відтане.
 • Налаштувати запуск двигуна через певний проміжок часу. Актуально в сильні морози. Наприклад, налаштували автозапуск через кожні 3 години на 20 хв. і можете бути впевнені, що з ранку автомобіль заведеться з пів обороту.

2. Автозапуск по телефону

Дистанційний і автоматичний запуск двигуна реалізується на базі GSM модуля StarLine M21.

Основні можливості:

 • Дистанційний запуск по команді (дзвінок, смс, мобільний додаток)
 • Автоматичний запуск по будильнику по певних днях тижня
 • Автоматичний періодичний запуск двигуна від 1 до 24 годин
 • Автоматичний запуск двигуна при температурі від -1°С до -30°С з кроком 1°С

Додаткові можливості:

 • Визначення місцезнаходження автомобіля
 • Оповіщення про виїзд за межі встановленої зони контролю
 • Звіт про перевищення швидкості руху
 • Оповіщення при евакуації або самостійного руху автомобіля

Автосигналізації GSM мають ряд переваг в порівнянні зі звичайними сигналізаціями:

 • Велика дальність дії GSM-сигналізацій. Дистанція звичайних сигналізацій зі зворотним зв'язком не перевищує 2000 км, а в умовах міста мегаполісу може падати до 100 і навіть до 30 метрів. На відміну від них, якщо Ваш мобільний телефон, а також автомобіль з встановленою GSM системою в зоні покриття мережі GSM, Ви завжди на зв'язку зі своїм автомобілем.
 • Відсутність зайвих брелків. Ваш телефон завжди з Вами, а більше вам нічого не потрібно. Особливо це зручно, коли у Вашого автомобіля розумний ключ з кнопками відкриття / закриття машини.
 • Можливість відстеження місцезнаходження автомобіля. Оператори мобільного зв'язку надають послугу визначення місцезнаходження SIM-карти через спеціальні Інтернет-сайти з відображенням інформації на інтерактивній карті або по СМС - це підвищує зручність використання GSM-сигналізації, а так само допоможе знайти автомобіль в разі його викрадення.