Замовити зворотній дзвінок
x
Ім'я Телефон Питання


Бездротова гарнітура в автомобіль

Бездротова гарнітура в автомобіль

Використання мобільного телефону за кермом, під час руху автомобіля, загрожує в кращому випадку штрафом, а в гіршому - ДТП. Вихід зі становища є. Використання бездротової гарнітури дозволить відповісти на дзвінок і не відволікатися від дороги. Ринок сьогодні представляє дві основні групи пристроїв.

  • Перша група - гучний зв'язок, що інсталюється в рульове колесо або приладову панель.
  • Друга група являє собою портативне обладнання.

Вбудовані пристрої повинні монтуватися тільки фахівцем з досвідом роботи подібного роду. Підключається гучний зв'язок до внутрішньої електромережі автомобіля або ж в гніздо прикурювача за допомогою спеціального кабелю. Перевага вбудованих пристроїв в тому, що вони забезпечують більш високу якість звуку і більшу зручність у використанні. Правда, мова йде про ті моделі, які передають звуковий сигнал через штатну аудіосистему автомобіля. Бездротова гарнітура, що вбудовуються, має великий функціонал - може бути обладнана РК-дисплеєм, телефонною книгою, зберігати в пам'яті вхідні / вихідні / пропущені виклики. Портативні пристрої гучного зв'язку поділяються на енергозалежні моделі і моделі автономні, які працюють від власного акумулятора. Використовувати їх можна як в автомобілі, так і в будь-якому іншому місці.

Комплект гучного зв'язку Bluetooth необхідний кожному автолюбителю, який не звик відволікатися від дороги. Завдяки гучному зв'язку по Bluetooth можна приймати телефонні дзвінки одним натисканням на кнопку панелі приладів, рульового колеса, або завдяки голосовій команді.

На вітчизняному ринку комплектів гучного зв'язку представлені в основному французькою компанією Parrot і датською компанією Jabra. Звук спікерфонів Parrot транслюється на колонки штатної магнітоли, при цьому музика або радіо приглушаются автоматично при вхідному дзвінку. Спікерфони Jabra працюють автономно від магнітол, в них відсутні будь-які проводи.

Основні параметри пристроїв гучномовного зв'язку:

  • Автоматична синхронізація: Всі сучасні спікерфони миттєво зчитують інформацію зі списку контактів в свою пам'ять. Надалі модуль гучного зв'язку автоматично визначає телефон.
  • Hands Free: Робота без допомоги рук - одна з основних можливостей, яку надає переговорний пристрій гучного зв'язку. У більшості робота спікерфонів виконується спеціальними голосовими командами.
  • Text-to-Speech: Вбудований голосовий синтезатор для озвучування контактних даних та пунктів меню. Цей параметр особливо актуальний для пристроїв гучного зв'язку без дисплея.
  • Вбудований дисплей: На екрані зазвичай відображається важлива інформація - контакти, меню, музика та інше.
  • Спарена робота: Одночасна робота систем гучного зв'язку з декількома телефонами. Поширена назва функції - Multipoint.

Основні марки:

  • NRG
  • PARROT
  • BURY