Замовити зворотній дзвінок
x
Ім'я Телефон Питання


Шумоізоляція

Технологія комплексної установки шумоізоляції автомобіля

Ті, хто змушений багато годин в день проводити в дорозі, намагаючись пробитися через багатокілометрові затори на роботу, додому, на дачу, знають, що одним з найбільш дратівливих чинників є постійний шум, від якого неможливо сховатися навіть за гучною музикою. Причиною таких незручностей є недостатня шумоізоляція авто, через що в салон проникають сторонні звуки як під час руху та коли автомобіль стоїть. В таких умовах установка шумоізоляції автомобіля є найвірнішим рішенням.

Ми пропонуємо комплексні рішення, що дозволяють раз і назавжди позбутися проблеми проникнення сторонніх шумів в салон автомобіля. При проведенні комплексної звукоізоляції автомобіля можна виділити кілька основних джерел проникнення шуму в салон, а значить і основних робіт, які ми виконуємо:

 • Шумоізоляція багажного відділення;
 • Шумоізоляція арок автомобіля;
 • Шумоізоляція підлоги;
 • Шумоізоляція даху;
 • Шумоізоляція дверей автомобіля.

Користь від шумоізоляції: 

 • зниження шуму всередині автомобіля на 30-50%
 • зниження шуму, створеного самим автомобілем
 • зниження шуму при відкритті / закритті дверей
 • зниження рівня вібрації при русі автомобіля
 • зниження витрати палива на кондиціонування і обігрів
 • зниження ризику пошкодження від корозії і конденсату
 • зниження шумових перешкод при розмові або прослуховуванні музики в автомобілі

Наші майстри мають великий досвід роботи з машинами різних марок і класів. У роботі використовуються перевірені технології і матеріали провідних виробників, що зарекомендували себе на сотнях машин.

Основні джерела шуму в салоні - звук двигуна, вібрації по кузову від двигуна і елементів підвіски, шум від зіткнення шин з дорожнім полотном, і "жучки" від тертя елементів в салоні. Таким чином, для усунення шуму потрібно прибрати три небажаних явища: вібрації, шум і скрип. Для цього елементи кузова проклеюються трьома типами матеріалів: віброізоляційним, шумоізоляційним і антіскрипним.

Етапи шумоізоляції салону автомобіля

Правильна установка шумоізоляції автомобіля - робота складна, клопітка і вимагає великого досвіду і спеціальних знань, тому займатися нею самостійно небажано.

Одне з першочергових і необхідних заходів - це шумоізоляція колісних арок, яка необхідна на будь-якому автомобілі, незалежно від виробника, оскільки в автомобілі це найбільш «галаслива» частина, що доставляє найбільше незручностей. Після цього необхідно подбати про те, щоб була встановлена шумоізоляція салону. Правда, існує думка, що власники іномарок від таких турбот позбавлені і що хорошій іномарці шумоізоляція автомобіля не потрібна, оскільки ця проблема виключно вітчизняних автомобілів.

На жаль, це помилка, і питання тільки в часі, коли дані роботи доведеться проводити. Дійсно, на вітчизняних автвто це краще робити відразу після покупки, причому в повному обсязі.

 1. Підготовка. Салон розбирається, поверхні очищаються і обезжирюються.
 2. Віброізоляція. Матеріали для віброізоляції наносяться на двері, підлогу, стелю, кришку багажника і багажне відділення, колісні арки.
 3. На всі елементи наклеюється шумоізоляція. Окремі елементи (наприклад, колісні арки), проклеюються декількома шарами спеціальних матеріалів.
 4. Пластикові елементи салону, що стикаються, проклеюються антіскрипнимі матеріалами.

Це загальна схема, що описує роботу в цілому. На практиці на загальну схему накладаються особливості конкретної марки авто, що потребуюють індивідуальних доопрацювань.

Шумоізоляція дверей автомобіля. Необхідна для поліпшення звучання аудіосистеми. При установці акустики в двері монтуються динаміки. При відтворенні звуку виникають резонансні явища, і як наслідок - шум. Щоб його нейтралізувати, двері проклеюються матеріалами, що знижують вібрацію і поглинають звукові коливання. Результат - більш чистий звук без перешкод.
Шумоізоляція дверей може проводитися як частина комплексної роботи з салоном, так і окремо.

Шумоізоляція капоту (моторного відсіку). Працюючий двигун - один з основних джерел шуму в салоні автомобіля. Шумоізоляція моторного відсіку дозволить значно поліпшити акустичний комфорт в автомобілі.

Шумоізоляцію стелі, підлоги, колісних арок і інших елементів рекомендується проводити в комплексі, оскільки роботи тільки з одним з елементів буде недостатньо.

– Чи буде після шумоізоляції музика звучатиме краще? - Так, оскільки зникне вібрація від динаміків, до того ж зменшиться рівень шуму.

– Наскільки тихіше стане в машині? - Комплексна шумоізоляція дозволяє знизити рівень шуму на 50-70%.

– Яка шумоізоляція потрібна для гарного звучання музики? - Максимальний ефект дасть повна шумоізоляція автомобіля. Якщо Ви плануєте встановлювати потужну акустичну систему, краще замовляти саме даний вид робіт. Якщо розглядати часткову шумоізоляцію, оптимальним варіантом буде шумоізоляція дверей автомобіля.