Замовити зворотній дзвінок
x
Ім'я Телефон Питання


Навігація

До широкого спектру послуг, що надається нашим автосервісом, входить також установка навігації на автомобіль. Навігаційна система є невід'ємним елементом оснащення автомобіля, так як її застосування дозволяє водієві орієнтуватися на місцевості, прокладати оптимальний маршрут до пункту призначення, а опція голосових підказок інформує водія про те, де необхідно згорнути. Сучасна система навігації далеко не обмежується лише наявністю навігаційного комп'ютера - це цілий набір функцій, таких як мультимедіа, підключення до мережі інтернет, перегляд і збереження цифрових даних, а також управління системою сигналізації.

На сьогоднішній день необхідність використання атласу автомобільних доріг абсолютно виключена, оскільки автомобілі оснащуються штатними навігаційними системами. Завдяки цим пристроям, водій максимально оперативно може визначити місцезнаходження свого авто і проаналізувати весь маршрут свого прямування. Якщо після прочитання цієї статті ви приймете рішення про встановлення навігації на свій автомобіль, ми завжди раді запропонувати перелік самого якісного обладнання.

Навігація на штатний монітор

Навігація на нештатний монітор

ТО і карти

Штатні навігаційні системи Mircom

  

NAVSTAR (GPS) - американська навігаційна система

GPS є глобальною системою позиціонування, а NAVSTAR - це комплекс супутників, які забезпечують вимірювання часу, а також, відстані. Ця супутникова навігаційна система дозволяє при будь-яких погодних умов визначити, де знаходиться об'єкт і яка його швидкість. Ця система навігації розроблена Міністерством оборони США і експлуатується нею. GPS використовувалася спочатку, як військовий проект і застосовувалася для наведення ракет з високою точністю на будь-які рухомі і нерухомі об'єкти, наявні як на землі, так і в повітрі.

Лише після сумної події з корейським пасажирським літаком в 1983 році, президент США дав дозвіл на часткове використання навігаційної системи в мирних цілях. Установка навігаційних систем з GPS - приймачами, що оброблюють прийняту антеною навігаційну інформацію, забезпечує відмінну роботу системи.

Недоліки систем навігації

Можна назвати загальний недолік будь-якої системи навігації. Є певні умови, при яких сигнал, або не доходить до приймача, або приходить, але спотвореним або із затримкою. Практика в такій справі, як установка навігаційних систем, показала, рівень прийнятого від супутника сигналу сильно погіршується під деревами з щільною листової кроною. Може перешкодити прийом сигналу і дуже велика хмарність.

Можуть завадити прийому сигналу і різні радіоджерела-генератори перешкод, а також, магнітні бурі. Своєчасна заміна закінчивших їхнього терміну служби супутників, також, значно покращує якість роботи систем навігації.

GALILEO є європейським проектом навігаційної супутникової системи. Сучасні приймачі GPS поки не мають можливості прийому і обробки сигналів з цих супутників.

BEIDOU є китайською навігаційною системою. На сьогоднішній день в системі чотири супутники, які знаходяться на геостаціонарних орбітах. Супутники покривають не тільки китайську територію, а і території сусідніх з країною держав. Навігатори для такої системи відрізняються масивністю і дороговизною, оскільки, вони не тільки беруть, а й передають сигнал.

 

Установка навігаційних систем

Обираючи Gps-навігатор обов'язково варто звернути увагу, підтримка карт яких регіонів в ній запрограмована, а також можливість поновлення карт.

Рішення
  • Знайдіть і встановіть потрібну картографію альтернативних постачальників.
  • Встановіть інше програмне забезпечення, в якому є карти того регіону, який вам потрібен.
  • Визначтеся з тієї операційною системою, яка управляє вашим GPS навігатором. Встановіть альтернативну програму або, кілька програм. У разі необхідності скористайтеся ними, у вас завжди буде можливість повернення до основної (базової) програми.

Установка навігаційних систем на авто не дасть вам збоїв при роботі навігатора, якщо при установці іншої програми ви будете зберігати всі дані з внутрішньої пам'яті на локальному комп'ютері, щоб, якщо це буде потрібно, дані можна було б відновити. Обране програмне забезпечення встановіть на карту пам'яті.

Зовнішній навігатор встановлюється в салоні автомобіля на торпеді на спеціальні кріплення. Живлення навігатора зазвичай здійснюється через прикурювач.

Виконуючи будь-які дії, забезпечте навігатор живленням.

Фахівці-професіонали, які працюють в компаніях, чия основна задача - установка навігаційних систем, допоможуть вам у всіх питаннях, пов'язаних з навігаторами і програмним забезпеченням для них.

Детальну консультацію, з питань придбання та установки навігації на ваш автомобіль, можна отримати у наших менеджерів.