Замовити зворотній дзвінок
x
Ім'я Телефон Питання


Установка аудіо-відео систем

Для того щоб звучання вашої улюбленої музики було неперевершеним, необхідно, щоб установка і підбір системи проводився за допомогою справжніх професіоналів. Саме в цьому Вам зможуть допомогти наші майстри.

Професіоналам абсолютно ясно, що найбільш важливим є установка динаміків, а не відтворюючого обладнання, так як саме від динаміків залежить якість звуку.Від якості динаміків залежить те, чи буде Ваша музика радувати і надихати або навпаки буде викликати бажання вимкнути її зовсім. Ми працюємо тільки з брендами, що добре себе зарекомендували, такими як SoundStream, Power Acoustik, ESX, Phonocar. Існує кілька видів динаміків, які відповідають за різні частоти відтворення звуку: високочастотні твітери мають діапазон відтворення від 4000 до 20000 Гц, середньочастотні динаміки - від 500 до 5000 Гц, низькочастотні сабвуфери - від 30 до 1000 Гц. Наявність всіх трьох видів динаміків забезпечує найкращу якість звучання. Присутність цих трьох динаміків у Вашому автомобілі ще не є гарантією відмінного відтворення звуку. Деякі виробники аудіосистем об'єднують їх в один пристрій, що полегшує монтаж аудіосистеми, проте вельми негативно позначається на якості звучання. Така система виправдана тільки в разі невеликих габаритів самого автомобіля, якщо ж його розміри дозволяють. Для того щоб насолоджуватися звуком улюбленої музики на всі сто, необхідна установка системи, в якій всі типи динаміків виділені в окремі блоки.

Місця, в яких встановлюється певний тип динаміків, є стандартними, проте при бажанні власника автомобіля їх розміщення може варіюватися. Як правило, високочастотні динаміки або твітери встановлюються в передній частині салону, середньочастотні - з боків на дверях, на місці стандартних автомобільних динаміків; низькочастотні сабвуфери - в задній частині автомобіля, всередині або над багажником. Якщо високо- і середньочастотні динаміки встановлюються попарно, то сабвуфер цілком може впоратися із завданням відтворення низькочастотних звуків самостійно. Однак для того, щоб звук був глибоким і потужним, необхідний супровід сабвуфера підсилювачами і кросоверами. Саме вибір і установка сабвуфера вимагає дійсно професійного підходу, так як при виборі необхідно керуватися Вашими музичними вподобаннями, а при монтажі необхідно враховувати багато тонкощів для того, щоб звук був дійсно ідеальним.

При установці враховується те, що всі динаміки повинні бути спрямовані на слухача, яким прийнято вважати водія, а також не повинно бути перешкод між динаміками і слухачем. Необхідно провести заходи для підвищення рівня звукоізоляції салону, щоб вуличний шум не псував враження від музики. При цьому шумоізоляція може бути абсолютною, тобто охоплювати весь периметр автомобіля, або часткової, наприклад, забезпечувати додатковий захист від шуму на дверях.

Отже, для того, щоб встановити аудіосистему на Ваш автомобіль, необхідно вибрати певний тип системи динаміків згідно Ваших музичних смаків і відповідно до загального дизайнерського рішення інтер'єру Вашого авто. Після цього необхідно доручити монтаж та налагодження справжнім професіоналам, яких Ви зможете знайти в нашому автосервісі, щоб вони грамотно підключили систему до автомобіля і налаштували її роботу таким чином, щоб Ви отримували максимум задоволення від улюбленої музики. Ми можемо виконати всі роботи по встановленню та налагодженню аудіосистем в Вашому автомобілі.

Для забезпечення якісного звучання апаратури, в автомобілі повинна бути встановлена ціла аудіосистема:

 • кілька динаміків,
 • сабвуфер,
 • магнітола,
 • підсилювач,
 • СД чейнджер.

Перш ніж зайнятися установкою даного обладнання необхідно провести роботу по з'ясуванню аккустических властивостей салону, розмітці місць розташування динаміків, виготовлення подіумів, для досягнення найкращого звучання. Виходячи з вищесказаного, можна зробити висновок про те, що якість автозвуку залежить не тільки від рівня техніки, що встановлюється, але і від професіоналізму компанії або персоналу, що її встановлює.

ВІДЕОСИСТЕМИ, МУЛЬТИМЕДІА-ПРИСТРОЇ

З появою компактних рідкокристалічних моніторів з'явилася можливість установки їх в обмеженому просторі салону автомобіля. Так монітори можуть бути вмонтовані в стелю, в підголовники сидінь водійського ряду і центральну консоль. Наші фахівці зможуть дооснастити Ваш автомобіль ЖК моніторами, DVD чейнджерами, камерами заднього виду, TV тюнерами і системами навігації. При цьому можливе підключення звукових виходів до штатної аудіосистеми.

Наші майстри грамотно виконаютьустановку будь-якого обладнання від простих магнітол до мультимедійних центрів з рідкокристалічним моніторами і підтримкою MP3, DVD форматів.

Якісно і грамотно встановлена акустична система, як і тонування автомобіля, перетворить водіння в справжнє задоволення, як в міських пробках, так і в далеких поїздках. Будь-яка подорож стане набагато приємніше і менш виснажливою, якщо спостереження за похмурим пейзажем за вікном, через тонування, замінити переглядом цікавого або улюбленого фільму.

Наша компанія встановить на Ваш автомобіль аудіо- та відеоапаратуру будь-якої складності:

 • магнітоли;
 • CD ресивери;
 • DVD програвачі;
 • акустичні системи;
 • сабвуфери;
 • чейнджери;
 • підсилювачі;
 • фільтри живлення;
 • монітори;
 • телевізори

Салон самого шикарного і респектабельного автомобіля не можна назвати затишним, якщо він позбавлений сучасного технічного оснащення. І нехай під капотом сотні кінських сил і тюнінг виконаний на вищому рівні, але без аудіо-відеотехніки вашій машині завжди буде чогось не діставати. Все - від простої магнітоли до найскладніших мультимедійних відеосистем.