Замовити зворотній дзвінок
x
Ім'я Телефон Питання


Установка охоронно-пошукових систем

Установка охоронно-пошукових систем

Установка GPS / GSM супутникових охоронних систем

Продаж GPS / GSM охоронних систем для автомобілів без проведення їх установки в нашій компанії теж можлива, проте, намагаючись знайти того, хто візьметься встановити їх дешевше, ви ризикуєте понизити надійність охорони вашого автомобіля через недотримання рекомендацій заводу-виробника такої системи охорони.

 • Якісні і надійні системи сигналізації;
 • Широкий ціновий діапазон вибору моделей сигналізації;
 • Можливість вибрати автомобільну сигналізацію з різними функціональними можливостями і принципами захисту;
 • Гарантія;
 • Професійний колектив, зацікавлений у збереженні автомобіля не менше, ніж ви.

Якщо у вас є якісь питання зі встановлення сигналізації в нашій компанії, ви хочете отримати професійну допомогу у виборі конкретної марки сигналізації, сміливо звертайтеся в нашу компанію безпосередньо або по телефону і наші фахівці допоможуть вибрати вам оптимальний варіант захисту вашого авто від угону.
Ми також можемо встановити супутникові охоронні системи GPS для автомобілів.

Супутникові охоронно-пошукові системи - це цілий комплекс наземного електронно-технічного обладнання, яке пов'язане між собою. Основна мета системи - пошук місця розташування потрібного об'єкта при його стоянці і русі за географічними координатами, а також визначення його характеристик руху, з прив'язкою до точного часу. Це здійснює супутниковий маяк на авто та інші системи комплексу.
Охоронно-пошукові системи

Охоронно-пошукові системи включають в себе кілька супутників на орбіті (2-30 супутників, оптимально 20), наземне обладнання управління та контролю, супутникові навігатори споживача, систему радіомаяків і радіосистему для передачі інформації. Крім перерахованої інформації за допомогою цих систем можна встановити точні координати точок, скласти докладні карти місцевості, керувати переміщенням морських і дорожніх транспортних засобів. Також здійснюється моніторинг автомобільного транспорту, в якому знаходиться супутниковий маяк на автомобіль. Сьогодні в світі існує кілька таких систем.

Супутникова система GPS

Супутникова система GPS є найбільш надійною і найпоширенішою. Ця система розроблена військовим відомством США і спочатку призначалася для вирішення відповідних завдань. Однак зараз вона широко застосовується для цивільних цілей. Подібні системи дозволять бачити не тільки місце свого розташування на карті, але і різні об'єкти в незнайомому місці, в якому є GPS закладка. З її допомогою можна прокласти маршрут свого руху на автомобілі з урахуванням пробок, дорожніх знаків, поворотів і знайти на карті потрібні вулиці і будинки.

Установка охоронно-пошукової системи

Супутникові охоронно-пошукові системи з установкою пропонуються нашою компанією для будь-яких марок автомобілів за вигідною ціною. Наших фахівців відрізняє грамотний підхід до індивідуальних побажань клієнта і великий багаж знань, заснований на десятирічному досвіді роботи в цій галузі. Всі наші системи засновані на GPS-зв'язку. Для цього проводиться GPS закладка для авто, яка приймає супутникові сигнали, що дозволяє визначити точне розташування автомобіля. Про можливу спробу викрадення автомобіля, а також розтині салону, супутникові системи стеження за авто посилають попереджувальну СМС на телефон власника. Однією з основних особливостей закладеного маяка є «сплячий режим». Перебуваючи у цьому режимі його неможливо виявити навіть за допомогою детектора. Резервного живлення вистачає на тривалий період, так як виходи в ефір дуже рідкісні. При викраденні маяк через деякий час вийде на зв'язок і вкаже своє місце розташування. Обладнавши в своєму авто подібні системи виявлення, ви будете захищені від угону.

Супутникові сигналізації ґрунтуються на технологіях GPS-зв'язку. Для цього автомобіль оснащується GPS-приймачем, який приймає сигнали з супутників, що дозволяє досить точно визначити його місцезнаходження. Тому при спробі викрадення або проникнення в салон зловмисників, супутникові сигналізації по каналу мобільного зв'язку миттєво посилають сигнал з координатами автомобіля на диспетчерський пульт або СМС на мобільний телефон власника.

Супутникова система навігації також дозволяє визначити місцезнаходження автомобіля в режимі реального часу. Така охорона розпізнає характер протиправних дій і своєчасно виключить господаря автотранспорту з небезпечного процесу протидії зловмисникам. Супутникова система безпеки максимально убезпечить автотранспорт від угону і мінімізує як матеріальний, так і моральний збиток власника.

Все це дозволяє визнати супутникові сигналізації найдосконалішими протиугінними засобами на даний момент, що доступні широкій аудиторії.
Крім стандартного набору функцій бортового обладнання, комплекс супутникової сигналізації включає в себе датчики удару і переміщення, датчики контролю відкриття багажника і капота, радіокнопку тривоги, іммобілайзер для захисту від захоплення автомобіля.

 • Технологічний контроль оператором (блокування двигуна, стартера, постановка в сервісний режим);
 • Перехоплення викраденого автомобіля співробітниками оперативних служб;
 • Додаткове автоматичне блокування двигуна в режимі ТРИВОГА по віддаленій команді;
 • Anti Hi-Jack (захист від розбійного захоплення автомобіля);
 • Перехід на автономне живлення в разі відключення автомобільного акумулятора з відправкою відповідного сигналу на пульт централізованого спостереження;
 • При розряді акумулятора нижче допустимої межі - відправка відповідного сигналу і автоматичний перехід в режим зниженого енергоспоживання;
 • Збереження працездатності комплекту при електронній протидії (спробах вивести з ладу, заглушити);
 • Постійний дистанційний контроль працездатності системи.