Замовити зворотній дзвінок
x
Ім'я Телефон Питання


Охоронно-протиугінні системи

Завжди в наявності є:

 • електроніка,
 • надійні автосигналізації,
 • охоронно-пошукові системи іммобілайзери будь-якого ступеня складності.

Так само, в асортименті аксесуари, що забезпечують додатковий комфорт і безпеку при експлуатації автомобіля:

 • системи дистанційного запуску двигуна,
 • автопейджери,
 • турботаймери,
 • системи гучного зв'язку,
 • модулі управління склопідйомниками.

У наявність є датчики, які відкривають нові можливості по охороні автомобіля. На Ваш вибір ми якісно інсталюємо систему і дамо гарантію на роботу і обладнання придбане у нас!

Автосигналізації та протиугінні системи

Будь-якому автовласникові знайома болісна проблема вибору, як захистити свій автомобіль, довіритися страховій компанії або поставити найкращу сигналізацію. Ми пропонуємо послуги з установки сигналізацій, іммобилайзерів (іммобілізатора), супутникових, механічних протиугінних систем на будь-які автомобілі, включаючи самі елітні, представницькі і дорогі. Системи в залежності від ваших уподобань можуть бути оснащені бездротовим блокуванням, блокуванням-примарами з вбудованим датчиком руху, зворотнім двостороннім зв'язком, брелком з рідкокристалічним дисплеєм, діалоговим кодом, кодованим відключенням захисту в разі втрати брелка, функцією автоматичного зняття і постановки на охорону при наближенні або віддаленні власника ("вільні руки"), міткою присутності, зручним інформативним дисплеєм стану системи, турботаймером, дистанційним або автоматичним запуском (автозапуск) двигуна по заданій нижній планці температури навколишнього повітря. Ціна сигналізації часто залежить не тільки від рівня забезпечуваного захисту, але і від додаткових комфортних функцій, вбудованих в неї або, що ускладнюють її встановлення. При цьому вартість залежить і від бренду, і від країни виробника.

Купити і /або встановити сигналізацію на автомобіль можна за попереднім записом або в день звернення за наявної можливості (уточнюйте у менеджера). Продаж авто сигналізацій - це відповідальність за правильний вибір клієнта і безпеку його автомобіля. Якщо продаж і установка автосигналізації на машину здійснюються силами однієї фірми, клієнт точно знає, з кого йому питати в разі поломки.

Сигналізації

Сигналізації Black Bug (Блек Баг), Інформаційно-охоронні системи SOBR-GSM, Сигналізація Med, Сигналізація Starline, сигналізації, GT-alarm (Джі-Ті-Аларм, Італія), сигналізації REEF (Риф), сигналізації EXCELLENT (Екселлент), сигналізації GUARD (Гуард), Сигналізація Scher-khan (Шерхан), Сигналізація Tomahawk (Томагавк), Сигналізації ALLIGATOR (Алігатор), Сигналізація Mongoose (Мангуст), Сигналізації PANDORA (Пандора), Сигналізації Magic Systems, Багатофункціональний охоронний автомобільний засіб зв'язку I-ROOT CARFON, Сигналізації CYCLON, Механічні протиугонні системи, Установка механічної протиугінної системи Tecnoblock (Техноблок), Механічна протиугінна система «Great Guard», Механічна протиугінна система Dragon (Драгон), Механічна протиугінна система Мультілок, Construct, Механічна протиугінна система KRABBE (Краббе), механічна протиугінна система Meck-Lock System (Мек-Лок Систем, Італія), механічна протиугінна система Гарант, механічна протиугінна система DEFEND LOCK (Дефенд Лок), Замок капоту, Механічний замок капоту Megalock

Іммобілайзери

Протиугінні системи MED (Мед, Італія), BLACK BUG (Блек Баг), BASTA (Баста), CESAR (Цезар), EXCELLENT (Екселлент) Іммобілайзер DF-MF

Супутникові пошукові системи

CESAR SATELLITE (ЦЕЗАР САТЕЛЛІТ), Автолокатора (AUTOLOCATOR), ЕШЕЛОН, COBRACONNEX (Кобра Коннекс), STARCOM (СТАРКОМ), ARKAN (АРКАН), ЛОГІСТІК, GOLDEN EYE (Голден Ай)

Інформаційно-охоронні системи

Інформаційно-охоронні системи REEF GSM, Excellent GSM, ELITA GSM, STARLINE GSM. Охоронно-пошукові системи X-Keeper Інформаційно-охоронні системи SOBR-GSM

Протиугінні комплекси

Комплекси класу Економ, Оптимальний, VIP.

Установка автосигналізації, механічні протиугонні системи

Автомобільний ринок представляє широкий спектр пристроїв проти викрадення, як механічних, так і електронних. Завдання автовласника - вибрати оптимальний варіант. Для забезпечення максимальної безпеки протиугінні системи і пристрої можна комбінувати один з одним.

Сучасні автосигналізації, протиугінні пристрої, інші засоби захисту від угону і послуги з їх встановлення надає автоцентр ТЕХНОСЕРВІС.

Проводяться наступні види робіт:

 • Підбір і установка пристроїв механічного захисту від угону;
 • Підбір і установка автосигналізацій різних типів;
 • Підбір і установка охоронно-протиугінних комплексів.

За детальною інформацією з встановлення пристроїв механічного захисту автосигналізацій і протиугінних систем звертайтеся до фахівців нашого центру.

Механічний захист

Механічний захист дозволяє запобігти викраденню, блокуючи механізми, що приводять в рух автомобіль, або блокуючи доступ до різних частин автомобіля.

Для запобігання викраденню може використовуватися захист наступних типів: блокувальник КПП (інакше замок КПП), блокувальник гальм, замок капоту, блокувальник рульового валу.

До найбільш поширених засобів механічного захисту від угону відносять замок КПП. Цей пристрій виготовляється під конкретну модель автомобіля. На автомобільному ринку представлені торговими марками Construct, Dragon, Defend.Lock, Гарант.
Ефективний захист від викрадення забезпечує замок гідравлічної системи гальм (блокувальник гальм). При спрацьовуванні пристрою блокується штатна гідравлічна або пневматична система гальм автомобіля. На автомобільному ринку представлені торговими марками Tecnoblock, Great Guard, Mecklock.

Установка сигналізацій з кольоровою або чорної проводкою.

Якщо порівнювати між собою автосигналізацію з кольоровою проводкою і автосигналізацію з чорною проводкою, установка останньої є більш доцільною. Завдання «злому» автосигналізації з чорної проводкою ускладнять дроти одного кольору, що йдуть від блоку сигналізації до реле блокування.

При виборі і подальшій установці сигналізації необхідно звернути увагу на тип реле блокування: нормально-замкнуті і нормально-розімкнуті. Нормально-розімкнуті реле блокування запобігають ситуації, коли автомобіль можна завести, відключивши живлення автосигналізації.

Установка сигналізацій з бездротовим реле блокування.

Ще більш ефективний захист забезпечить встановлення сигналізації з бездротовим реле блокування. Управління реле за допомогою цифрових сигналів по штатній проводці дозволяє блокувати будь-який електричний ланцюг. При цьому кількість встановлюваних блокувань необмежено.

Установка сигналізації з двостороннім зв'язком (в комплект входить брелок-комунікатор).

Установка автосигналізації даного типу дозволить автовласнику отримувати актуальну інформацію про стан свого транспортного засобу. У комплект входить брелок-комунікатор, з якого здійснюється керування системою, і на який передається інформація про причини спрацювання сигналізації.

Якщо на автомобіль вже встановлено інший тип сигналізації, за бажанням власника він може бути доукомплектуваним двостороннім зв'язком.