Замовити зворотній дзвінок
x
Ім'я Телефон Питання


Конкурс краще мультибрендовое СТО України

Конкурс краще мультибрендовое СТО України

Весь цей рік ми з гордістю несли почесне звання «Кращого мультибрендового СТО України». Удвічі приємно, що ми стали першим подібним автоцентром, що заслужив цю нагороду в результаті всеукраїнського масштабного конкурсу в 2015 році.

Цей період став для нас новим витком у розвитку: ми запустили нові напрямки, вдосконалили сервісні процеси, посилили контроль якості обслуговування і розробили плани на майбутнє. А ще ми випробували себе в абсолютно новому амплуа: як переможцю в номінації минулого року нам довірили роль члена журі для вибору нового «Кращого СТО». Для нас було важливо почути різні думки і поглянути з боку на компанії-учасники, адже у кожної з них свій підхід до управління і своє бачення того, як повинна виглядати ідеальна СТО.


Найбільш професійні, перспективні та інноваційні СТО України знайшли свої нагороди на врученні «Кращого СТО України 2016», яке символічно проходило в Національному Транспортному Університеті.

Вітаємо нових володарів почесного звання, кожного по своєму напрямку! Нам приємно перебувати в компанії професіоналів, адже саме дух чистого суперництва і правильної конкуренції на ринку ще більше стимулює до розвитку.


Ми передаємо естафету і в наступному році обіцяємо знову поборотися за 1-е місце! Адже найкращий доказ добре виконаної роботи - це наші клієнти. Клієнти, які протягом багатьох років довіряють нам свої автомобілі, автомобілі своєї сім'ї і радять нас друзям. Це все нові і нові клієнти, які заїхали один раз і залишаються вірні нам і сьогодні. Дякуємо за довіру! Ви надихаєте нас на те, щоб ми кожен день працювали з максимальною віддачею і були кращими для Вас.

З повагою,
Ваш Інтерциклон